Warsztaty rozwojowe dla mężczyzn!

Z ręką na sercu

Warsztat rozwojowy dla mężczyzn o budowaniu relacji ze sobą i ze światem

OPIS:

Choć pełni w ludzkim organizmie kluczowe funkcje i jest niezbędne do życia, męskie serce – rozumiane dosłownie, i też jako emocjonalna przestrzeń – bywa często zaniedbywane,  co może utrudniać kontakt z własnymi potrzebami i budowanie bliskich relacji z innymi. W rezultacie, zamiast żyć w zgodzie z własnym wewnętrznym rytmem, mężczyzna jest zdany na kierowanie się zewnętrznymi normami i wzorcami męskości, które bywają niejasne, niekiedy są sprzeczne, a w dużej mierze mają mało wspólnego z osobistym doświadczeniem mężczyzny.

Ten warsztat jest zaproszeniem dla mężczyzn, aby poprzez kontakt z własnym sercem – na poziomie fizycznym, emocjonalnym, energetycznym i relacyjnym – odkrywać i uczyć się świadomie korzystać z jego życiodajnego potencjału. Czerpiąc inspirację z prostego gestu ręki na sercu, będzie okazja, żeby z uważnością wsłuchiwać się we własne wewnętrzne impulsy, rozwijać poczucie obecności i witalności w ciele, z głębi siebie dzielić się tym, co dla każdego istotne i szczerze reagować na kontakt z innymi mężczyznami.

Warsztat będzie prowadzony w nurcie Gestalt z elementami pracy ciałem/ruchem, w oparciu o zgłaszane na bieżąco potrzeby uczestniczących mężczyzn. Żadne wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Każdy zaczyna tam, gdzie jest.

TERMIN:

29.05.2015- 31.05.2015

piątek – 17:00 – 20:00

sobota – 10:00 – 20:00 (2h przerwa obiadowa)

niedziela – 10:00 – 14:00

MIEJSCE:

Wrocław

W zależności od ilości uczestników dokładny adres sali zostanie podany w późniejszym terminie (od 6 do 14 osób)

TRENER:

Jacek Panster – dyplomowany psychoterapeuta Instytutu Gestalt w Toronto (GIT, 2004), absolwent 3-letniego programu Instytutu Integratywnej Pracy Ciałem i Terapii Ruchem z Anglii (IBMT, 2014), obecnie w trakcie szkolenia dyplomowego. Posiada uprawnienia do pracy indywidualnej i grupowej, w tym rekomendację trenerską II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Przez 6 lat w zespole Centrum Counsellingu Gestalt, od 2013 roku Jacek prowadzi własną działalność „Poza Granice” jako psychoterapeuta, trener i superwizor. Prywatnie mężczyzna w drodze  (od blisko 2 lat odkrywający rolę ojca), w pracy terapeutycznej towarzyszy mężczyznom w wykraczaniu poza utarte schematy męskości i w odkrywaniu ich własnej ścieżki serca.

CENA:

Koszt całego warsztatu: 450zł

Zadatek w kwocie 300zł płatny do końca kwietnia.

(Jedynie wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie)

ZGŁOSZENIA:

Zgłoszenia proszę wysyłać mailem na adres:

dagmara@gabinet-psychoterapii.wroclaw.pl

W razie pytań proszę pisać lub dzwonić – 504-392-478

Tagged with: , , , , ,
Posted in oferta

Comments are closed.