Warsztat dla mężczyzn – terapeutów

Z RĘKĄ NA SERCU
Warsztat rozwojowy dla terapeutów o budowaniu autentycznej relacji ze sobą i ze światem
Warsztat tylko dla mężczyzn.

OPIS:
Choć pełni w ludzkim organizmie kluczowe funkcje i jest niezbędne do życia, męskie serce – rozumiane dosłownie, i też jako emocjonalna przestrzeń – bywa często zaniedbywane,  co może utrudniać kontakt z własnymi potrzebami i budowanie bliskich relacji z innymi. W rezultacie, zamiast żyć w zgodzie z własnym wewnętrznym rytmem, mężczyzna jest zdany na kierowanie się zewnętrznymi normami i wzorcami męskości, które bywają niejasne, niekiedy są sprzeczne, a w dużej mierze mają mało wspólnego z osobistym doświadczeniem mężczyzny.

Ten warsztat jest zaproszeniem dla mężczyzn, aby poprzez kontakt z własnym sercem – na poziomie fizycznym, emocjonalnym, energetycznym i relacyjnym – odkrywać i uczyć się świadomie korzystać z jego życiodajnego potencjału. Czerpiąc inspirację z prostego gestu ręki na sercu, będzie okazja, żeby z uważnością wsłuchiwać się we własne wewnętrzne impulsy, rozwijać poczucie obecności i witalności w ciele, z głębi siebie dzielić się tym, co dla każdego istotne i szczerze reagować na kontakt z innymi mężczyznami.

Warsztat będzie prowadzony w nurcie Gestalt z elementami pracy ciałem/ruchem, w oparciu o zgłaszane na bieżąco potrzeby uczestniczących mężczyzn. Żadne wcześniejsze doświadczenie nie jest wymagane. Każdy zaczyna tam, gdzie jest.

TERMIN:
16.05.2015- 17.05.2015 (19 h dydaktycznych)
sobota – 9:00 – 19:00 (2h przerwa obiadowa)
niedziela – 9:00 – 17:00 (2h przerwa obiadowa)

MIEJSCE:
Wrocław
W zależności od ilości uczestników dokładny adres sali zostanie podany w późniejszym terminie (od 8 do 14 osób)

TRENER:
Jacek Panster – dyplomowany psychoterapeuta Instytutu Gestalt w Toronto (GIT, 2004), absolwent 3-letniego programu Instytutu Integratywnej Pracy Ciałem i Terapii Ruchem z Anglii (IBMT, 2014), obecnie w trakcie szkolenia dyplomowego. Posiada uprawnienia do pracy indywidualnej i grupowej, w tym rekomendację trenerską II stopnia Polskiego Towarzystwa Psychologicznego. Przez 6 lat w zespole Centrum Counsellingu Gestalt, od 2013 roku Jacek prowadzi własną działalność „Poza Granice” jako psychoterapeuta, trener i superwizor. Prywatnie mężczyzna w drodze  (od blisko 2 lat odkrywający rolę ojca), w pracy terapeutycznej towarzyszy mężczyznom w wykraczaniu poza utarte schematy męskości i w odkrywaniu ich własnej ścieżki serca.

CENA:
Koszt całego warsztatu: 450zł
Zadatek w kwocie 300zł płatny do końca kwietnia.
(Jedynie wpłata zadatku gwarantuje miejsce na warsztacie)

ZGŁOSZENIA:
Zgłoszenia proszę wysyłać mailem na adres:
dagmara@gabinet-psychoterapii.wroclaw.pl
W razie pytań proszę pisać lub dzwonić – 504-392-478

Tagged with: , , ,
Posted in oferta

Comments are closed.